Caracteristici generale
| Serie | Wallrec |
| Lăţime | 200 mm |
| Adâncime | 35 mm |
| Înălţime | 900 mm |
| Tip patron | lumina LED incorporata |
| Numărul de lămpi | 1 |
| Tip lampă | SMD LED |
| Fluxul de lumină | 1200 lm |
| Temperatura de culoare | 3000 K |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Max. puterea lămpii | 12 W |
| Material plafon | metal |
| Culoare plafon | negru |
| Materialul carcasei | metal |
| Culoarea carcasei | negru |
Specificațiile și imaginile produsului Candelabru de perete Lampardi Wallrec LP5220-L90W sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.