| Serie | Led Market |
| Lăţime | 150 mm |
| Adâncime | 200 mm |
| Înălţime | 400 mm |
| Tip patron | G9 |
| Numărul de lămpi | 1 |
| Tip lampă | halogen , LED |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Max. puterea lămpii | 30 W |
| Material plafon | sticlă |
| Culoare plafon | alb |
| Materialul carcasei | metal |
| Culoarea carcasei | aur |
| Producător | Led Market |
| Cod EAN | 2009997935928 |









