| Serie | Luna |
| Diametru | 400 mm |
| Adâncime | 45 mm |
| Tip patron | G9 |
| Numărul de lămpi | 4 |
| Tip lampă | halogen , LED |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Max. puterea lămpii | 30 W |
| Material plafon | metal |
| Culoare plafon | auriu |
| Materialul carcasei | metal |
| Culoarea carcasei | auriu |
| Specificații | Producator: Polonia |
| Producător | Tk-Lighting |
| Cod EAN | 5901780560461 |









