Caracteristici generale
| Serie | Lutec |
| Lăţime | 165 mm |
| Adâncime | 200 mm |
| Înălţime | 260 mm |
| Tip patron | lumina LED incorporata |
| Numărul de lămpi | 1 |
| Tip lampă | SMD LED |
| Fluxul de lumină | 330 lm |
| Temperatura de culoare | 3000 K |
| Factor de protecţie | IP44 |
| Max. puterea lămpii | 9 W |
| Material plafon | sticlă |
| Culoare plafon | transparent |
| Materialul carcasei | aluminiu |
| Culoarea carcasei | negru |
Alte informații
| Producător | Lutec |
| Cod EAN | 6939412028705 |
Specificațiile și imaginile produsului Candelabru de perete Lutec LC5260101012 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.