| Serie | Opviq |
| Lăţime | 220 mm |
| Adâncime | 100 mm |
| Înălţime | 750 mm |
| Tip patron | E27 |
| Numărul de lămpi | 1 |
| Tip lampă | incandescent , economisitor de energie , LED |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Max. puterea lămpii | 60 W |
| Material plafon | metal |
| Culoare plafon | negru |
| Materialul carcasei | metal |
| Culoarea carcasei | bronz |
| Producător | Opviq |
| Cod EAN | 8681875584578 |









