Caracteristici generale
| Serie | Arrow |
| Lăţime | 170 mm |
| Adâncime | 150 mm |
| Înălţime | 400 mm |
| Tip patron | G9 |
| Numărul de lămpi | 1 |
| Tip lampă | halogen ,
LED |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Max. puterea lămpii | 30 W |
| Material plafon | metal |
| Culoare plafon | auriu |
| Materialul carcasei | metal |
| Culoarea carcasei | auriu |
Alte informații
| Producător | Opviq |
| Cod EAN | 8684283716982 |
Specificațiile și imaginile produsului Candelabru de perete Opviq Arrow 15171 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.