Caracteristici generale
| Serie | Balcova |
| Diametru | 100 mm |
| Adâncime | 120 mm |
| Înălţime | 160 mm |
| Tip patron | E27 |
| Numărul de lămpi | 1 |
| Tip lampă | incandescent ,
economisitor de energie ,
LED |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Max. puterea lămpii | 60 W |
| Material plafon | sticlă |
| Culoare plafon | alb |
| Materialul carcasei | metal |
| Culoarea carcasei | crom |
Alte informații
| Producător | Opviq |
| Cod EAN | 8681875571332 |
Specificațiile și imaginile produsului Candelabru de perete Opviq Balcova N-340 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.