Caracteristici generale
| Serie | Baston |
| Lăţime | 100 mm |
| Înălţime | 420 mm |
| Tip patron | E27 |
| Numărul de lămpi | 1 |
| Tip lampă | incandescent ,
economisitor de energie ,
LED |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Max. puterea lămpii | 60 W |
| Material plafon | textil |
| Culoare plafon | bej |
| Materialul carcasei | metal |
| Culoarea carcasei | negru |
Alte informații
| Producător | Opviq |
| Cod EAN | 8681875459098 |
Specificațiile și imaginile produsului Candelabru de perete Opviq Baston 3461 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.