| Serie | Benek |
| Diametru | 150 mm |
| Lăţime | 350 mm |
| Înălţime | 720 mm |
| Tip patron | E27 |
| Numărul de lămpi | 2 |
| Tip lampă | incandescent , economisitor de energie , LED |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Max. puterea lămpii | 60 W |
| Material plafon | sticlă |
| Culoare plafon | verde |
| Materialul carcasei | metal |
| Culoarea carcasei | negru |
| Producător | Opviq |
| Cod EAN | 8684283719303 |









