| Serie | Castro |
| Lăţime | 35 mm |
| Adâncime | 240 mm |
| Înălţime | 120 mm |
| Tip patron | E14 |
| Numărul de lămpi | 1 |
| Tip lampă | incandescent , economisitor de energie , LED |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Max. puterea lămpii | 60 W |
| Materialul carcasei | metal |
| Culoarea carcasei | bronz |
| Producător | Opviq |
| Cod EAN | 8684283417391 |









