| Serie | Cerco |
| Adâncime | 170 mm |
| Înălţime | 450 mm |
| Tip patron | E27 |
| Numărul de lămpi | 1 |
| Tip lampă | incandescent , economisitor de energie , LED |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Max. puterea lămpii | 60 W |
| Material plafon | metal |
| Culoare plafon | negru , auriu |
| Materialul carcasei | metal |
| Culoarea carcasei | negru |
| Producător | Opviq |
| Cod EAN | 8681875990003 |









