| Serie | Erebos |
| Lăţime | 250 mm |
| Adâncime | 260 mm |
| Înălţime | 460 mm |
| Tip patron | E27 |
| Numărul de lămpi | 2 |
| Tip lampă | incandescent , economisitor de energie , LED |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Max. puterea lămpii | 60 W |
| Materialul carcasei | lemn |
| Culoarea carcasei | maro |
| Producător | Opviq |
| Cod EAN | 8681875545944 |









