| Serie | Fazli |
| Diametru | 150 mm |
| Lăţime | 320 mm |
| Adâncime | 270 mm |
| Înălţime | 720 mm |
| Tip patron | E14 |
| Numărul de lămpi | 2 |
| Tip lampă | incandescent , economisitor de energie , LED |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Max. puterea lămpii | 60 W |
| Material plafon | sticlă |
| Culoare plafon | alb |
| Materialul carcasei | metal |
| Culoarea carcasei | auriu |
| Producător | Opviq |
| Cod EAN | 8683342387965 |









