Caracteristici generale
| Serie | Firat |
| Lăţime | 290 mm |
| Adâncime | 150 mm |
| Înălţime | 200 mm |
| Tip patron | E27 |
| Numărul de lămpi | 2 |
| Tip lampă | incandescent ,
economisitor de energie ,
LED |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Max. puterea lămpii | 60 W |
| Materialul carcasei | metal |
| Culoarea carcasei | negru ,
bronz |
Alte informații
| Producător | Opviq |
| Cod EAN | 8683342591102 |
Specificațiile și imaginile produsului Candelabru de perete Opviq Firat 11521 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.