Caracteristici generale
| Serie | Flare |
| Lăţime | 80 mm |
| Adâncime | 110 mm |
| Înălţime | 400 mm |
| Tip patron | G9 |
| Numărul de lămpi | 2 |
| Tip lampă | halogen ,
LED |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Max. puterea lămpii | 30 W |
| Material plafon | metal |
| Culoare plafon | negru ,
auriu |
| Materialul carcasei | metal |
| Culoarea carcasei | negru |
Alte informații
| Producător | Opviq |
| Cod EAN | 8684283717217 |
Specificațiile și imaginile produsului Candelabru de perete Opviq Flare 15356 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.