Caracteristici generale
| Serie | Funnel |
| Lăţime | 140 mm |
| Adâncime | 240 mm |
| Înălţime | 210 mm |
| Tip patron | E27 |
| Numărul de lămpi | 1 |
| Tip lampă | incandescent ,
economisitor de energie ,
LED |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Max. puterea lămpii | 60 W |
| Material plafon | metal |
| Culoare plafon | negru |
| Materialul carcasei | metal |
| Culoarea carcasei | negru |
Alte informații
| Producător | Opviq |
| Cod EAN | 8683743269839 |
Specificațiile și imaginile produsului Candelabru de perete Opviq Funnel 13090 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.