Caracteristici generale
| Serie | Sword |
| Lăţime | 70 mm |
| Adâncime | 100 mm |
| Înălţime | 620 mm |
| Tip patron | lumina LED incorporata |
| Numărul de lămpi | 1 |
| Tip lampă | SMD LED |
| Fluxul de lumină | 800 lm |
| Temperatura de culoare | 3000 K |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Max. puterea lămpii | 8 W |
| Material plafon | acril |
| Culoare plafon | alb |
| Materialul carcasei | metal |
| Culoarea carcasei | auriu |
Alte informații
| Producător | Opviq |
| Cod EAN | 8683742688259 |
Specificațiile și imaginile produsului Candelabru de perete Opviq Sword 13483 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.