Caracteristici generale
| Serie | Tattoo |
| Lăţime | 240 mm |
| Adâncime | 160 mm |
| Înălţime | 570 mm |
| Tip patron | E27 |
| Numărul de lămpi | 1 |
| Tip lampă | incandescent ,
economisitor de energie ,
LED |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Max. puterea lămpii | 60 W |
| Material plafon | metal |
| Culoare plafon | negru |
| Materialul carcasei | metal |
| Culoarea carcasei | auriu |
Alte informații
| Producător | Opviq |
| Cod EAN | 8682870816022 |
Specificațiile și imaginile produsului Candelabru de perete Opviq Tattoo 3321 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.