| Serie | Tor Nun |
| Diametru | 250 mm |
| Adâncime | 160 mm |
| Tip patron | G9 |
| Numărul de lămpi | 1 |
| Tip lampă | halogen , LED |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Max. puterea lămpii | 30 W |
| Material plafon | sticlă |
| Culoare plafon | alb |
| Materialul carcasei | piatră |
| Culoarea carcasei | bej |
| Producător | Opviq |
| Cod EAN | 8684284150372 |









