Caracteristici generale
| Serie | Zeyno |
| Lăţime | 160 mm |
| Adâncime | 160 mm |
| Înălţime | 480 mm |
| Tip patron | E27 |
| Numărul de lămpi | 2 |
| Tip lampă | incandescent ,
economisitor de energie ,
LED |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Max. puterea lămpii | 60 W |
| Material plafon | metal |
| Culoare plafon | negru |
| Materialul carcasei | metal |
| Culoarea carcasei | negru |
Alte informații
| Producător | Opviq |
| Cod EAN | 8682870166431 |
Specificațiile și imaginile produsului Candelabru de perete Opviq Zeyno 3295 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.