| Serie | Ozcan Black |
| Adâncime | 260 mm |
| Înălţime | 120 mm |
| Tip patron | E27 |
| Numărul de lămpi | 1 |
| Tip lampă | incandescență , economie de energie , LED |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Max. puterea lămpii | 60 W |
| Material plafon | metal |
| Culoare plafon | negru |
| Materialul carcasei | metal |
| Culoarea carcasei | negru |
| Producător | Ozcan |









