Caracteristici generale
| Serie | Ozcan White |
| Diametru | 60 mm |
| Adâncime | 100 mm |
| Înălţime | 610 mm |
| Tip patron | lumina LED incorporata |
| Numărul de lămpi | 1 |
| Tip lampă | SMD LED |
| Fluxul de lumină | 1100 lm |
| Temperatura de culoare | 3000 K |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Max. puterea lămpii | 11 W |
| Material plafon | metal |
| Culoare plafon | alb |
| Materialul carcasei | metal |
| Culoarea carcasei | alb |
Specificațiile și imaginile produsului Candelabru de perete Ozcan White 3006-1 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.