| Serie | Flash |
| Lăţime | 60 mm |
| Adâncime | 55 mm |
| Înălţime | 1080 mm |
| Tip patron | lumina LED incorporata |
| Numărul de lămpi | 1 |
| Tip lampă | SMD LED |
| Fluxul de lumină | 2100 lm |
| Temperatura de culoare | 3000 K |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Max. puterea lămpii | 21 W |
| Material plafon | metal |
| Culoare plafon | negru |
| Materialul carcasei | metal |
| Culoarea carcasei | negru |
| Specificații | Producator: Polonia |
| Producător | Tk-Lighting |
| Cod EAN | 5906135180745 |









