| Serie | Hilton Gold |
| Lăţime | 280 mm |
| Adâncime | 200 mm |
| Înălţime | 280 mm |
| Tip patron | E27 |
| Numărul de lămpi | 1 |
| Tip lampă | incandescență , economie de energie , LED |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Max. puterea lămpii | 60 W |
| Material plafon | textil |
| Culoare plafon | alb , auriu |
| Materialul carcasei | metal |
| Culoarea carcasei | auriu |
| Specificații | Producator: Polonia |
| Producător | Tk-Lighting |
| Cod EAN | 5901780547707 |









