| Serie | Maja |
| Lăţime | 400 mm |
| Înălţime | 500 mm |
| Tip patron | E27 |
| Numărul de lămpi | 2 |
| Tip lampă | economie de energie , incandescență , LED |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Max. puterea lămpii | 60 W |
| Material plafon | textil |
| Culoare plafon | alb |
| Materialul carcasei | metal |
| Culoarea carcasei | alb |
| Specificații | Producator: Polonia |
| Producător | Tk-Lighting |
| Cod EAN | 2100001738099, 5906135100804 |









