Caracteristici generale
| Serie | Chicago |
| Adâncime | 180 mm |
| Înălţime | 260 mm |
| Tip patron | E27 |
| Numărul de lămpi | 1 |
| Tip lampă | economie de energie ,
incandescență ,
LED |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Max. puterea lămpii | 60 W |
| Material plafon | textil |
| Culoare plafon | bej |
| Materialul carcasei | metal |
| Culoarea carcasei | negru |
| Specificații | Producator: Polonia |
Specificațiile și imaginile produsului Candelabru de perete Tk-Lighting TK-4186 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.