Caracteristici generale
| Serie | Ardas |
| Diametru | 94 mm |
| Lăţime | 100 mm |
| Adâncime | 150 mm |
| Înălţime | 200 mm |
| Tip patron | GU10 |
| Numărul de lămpi | 2 |
| Tip lampă | halogen ,
LED |
| Factor de protecţie | IP44 |
| Max. puterea lămpii | 50 W |
| Material plafon | metal |
| Culoare plafon | maro |
| Materialul carcasei | metal |
| Culoarea carcasei | maro |
| Specificații | Producator: Germania |
Alte informații
| Producător | Trio |
| Cod EAN | 4017807564051 |
Specificațiile și imaginile produsului Candelabru de perete Trio 212560224 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.