| Serie | Ebro |
| Lăţime | 100 mm |
| Adâncime | 144 mm |
| Înălţime | 200 mm |
| Tip patron | lumina LED incorporata |
| Numărul de lămpi | 1 |
| Tip lampă | SMD LED |
| Fluxul de lumină | 650 lm |
| Temperatura de culoare | 3000 K |
| Factor de protecţie | IP54 |
| Max. puterea lămpii | 6 W |
| Material plafon | acril |
| Culoare plafon | alb |
| Materialul carcasei | metal |
| Culoarea carcasei | antracit |
| Specificații | Producator: Germania |
| Producător | Trio |
| Cod EAN | 4017807377323 |









