Caracteristici generale
| Serie | Arino |
| Lăţime | 122 mm |
| Adâncime | 100 mm |
| Înălţime | 120 mm |
| Tip patron | lumina LED incorporata |
| Numărul de lămpi | 1 |
| Tip lampă | SMD LED |
| Fluxul de lumină | 430 lm |
| Temperatura de culoare | 3000 K |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Max. puterea lămpii | 4.3 W |
| Material plafon | metal |
| Culoare plafon | negru |
| Materialul carcasei | lemn |
| Culoarea carcasei | lemn |
| Specificații | Producator: Germania |
Alte informații
| Producător | Trio |
| Cod EAN | 4017807502756 |
Specificațiile și imaginile produsului Candelabru de perete Trio Arino (224810132) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.