Caracteristici generale
| Serie | Brenta |
| Diametru | 300 mm |
| Înălţime | 320 mm |
| Tip patron | E27 |
| Numărul de lămpi | 1 |
| Tip lampă | incandescență ,
economie de energie ,
LED |
| Factor de protecţie | IP44 |
| Max. puterea lămpii | 60 W |
| Material plafon | sticlă ,
metal |
| Culoare plafon | transparent ,
negru |
| Materialul carcasei | metal |
| Culoarea carcasei | negru |
| Specificații | Producator: Germania |
Alte informații
| Producător | Trio |
| Cod EAN | 4017807445411 |
Specificațiile și imaginile produsului Candelabru de perete Trio Brenta (201760142) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.