| Serie | Lunga |
| Lăţime | 160 mm |
| Adâncime | 225 mm |
| Înălţime | 335 mm |
| Tip patron | E27 |
| Numărul de lămpi | 1 |
| Tip lampă | incandescență , economie de energie , LED |
| Factor de protecţie | IP44 |
| Max. puterea lămpii | 60 W |
| Material plafon | sticlă |
| Culoare plafon | transparent |
| Materialul carcasei | metal |
| Culoarea carcasei | antracit |
| Specificații | Producator: Germania |
| Producător | Trio |
| Cod EAN | 4017807529272 |









