Aplica de perete Trio MIO 240319143 este un corp de iluminat modern, cu design geometric decorativ, care oferă o lumină ambientală elegantă. Forma minimalistă și finisajul mat o fac potrivită pentru interioare contemporane.
Este echipată cu LED integrat de 6W, care oferă un flux luminos de aproximativ 560 lumeni și lumină caldă de 3000K, ideală pentru spațiile de locuit.
Elementul decorativ rotativ permite direcționarea luminii și crearea unui efect vizual modern pe perete, adăugând profunzime și stil interiorului.
Caracteristici:
| Serie | MIO |
| Lăţime | 180 mm |
| Adâncime | 72 mm |
| Înălţime | 180 mm |
| Tip patron | lumina LED incorporata |
| Numărul de lămpi | 1 |
| Tip lampă | SMD LED |
| Fluxul de lumină | 560 lm |
| Temperatura de culoare | 3000 K |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Max. puterea lămpii | 6 W |
| Material plafon | metal |
| Culoare plafon | bej |
| Materialul carcasei | metal |
| Culoarea carcasei | bej |
| Specificații | Producator: Germania |
| Producător | Trio |
| Cod EAN | 4017807677898 |









