| Serie | Light Disk |
| Lăţime | 100 mm |
| Adâncime | 120 mm |
| Înălţime | 100 mm |
| Tip patron | E27 |
| Numărul de lămpi | 1 |
| Tip lampă | incandescență , economie de energie , LED |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Max. puterea lămpii | 60 W |
| Materialul carcasei | metal |
| Culoarea carcasei | negru , bronz |
| Producător | Vesta |
| Cod EAN | 4820177735613 |









