Caracteristici generale
| Lăţime | 190 mm |
| Adâncime | 60 mm |
| Înălţime | 220 mm |
| Tip patron | lumina LED incorporata |
| Numărul de lămpi | 1 |
| Tip lampă | SMD LED |
| Fluxul de lumină | 1000 lm |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Max. puterea lămpii | 10 W |
| Material plafon | plastic |
| Culoare plafon | alb |
| Materialul carcasei | metal |
| Culoarea carcasei | alb |
Alte informații
| Producător | Volta |
| Cod EAN | 2100001196813 |
Specificațiile și imaginile produsului Candelabru de perete Volta 15251W sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.