| Seria | Bravo |
| Material carcasă | PAL |
| Culoare carcasă | stejar sonoma închis |
| Material fațadă | PAL |
| Culoare fațadă | stejar sonoma închis |
| Număr de saltare | 3 |
| Lățime | 82.5 cm |
| Inălțime | 76.5 cm |
| Adâncime | 40 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Ambianta |
| Cod EAN | 4842115017124 |









