Caracteristici generale
| Tip | păhare |
| Destinație | pentru whisky |
| Numărul | 6 шт |
| Volumul | 340 ml |
| înălțime | 9.4 cm |
| Culoare | transparent |
| Dimensiuni | 82x82x94 mm |
| Material | sticlă |
Alte informații
| Producător | RCR |
| Cod EAN | 2400000394822 |
Specificațiile și imaginile produsului Set pahare RCR Brilliante 340ml (39482) 6pcs sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.