| Numar piepteni | 2 |
| Trepte de taiere | 40 |
| Lungimea minimă | 0.5 mm |
| Lungimea maximă | 20 mm |
| Alimentare | acumulator |
| Timp de incarcare a bateriei | 4 ore |
| Autonomie | 70 min |
| Culoare | negru |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.27 kg |
| Producător | Philips |
| Cod EAN | 8720689029346 |