Caracteristici generale
| Tip | bărbătesc |
| Tipul sistemului de bărbierit | rotativ |
| Utilizate | uscat ,
umed |
| Număr capete de bărbierit | 2 |
| Putere | 3 W |
| Alimentare | acumulator |
| Timp de încărcare baterie | 1.5 ore |
| Autonomie | 60 min. |
| Culoare | gri |
| Greutate | 130 g |
| Accesorii | adaptor ,
Cablu de încărcare de tip C ,
carcasă de depozitare ,
perie de curățare |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.3 kg |
| Producător | Xiaomi |
| Cod EAN | 6941812783061 |
Specificațiile și imaginile produsului Aparat de ras Xiaomi Electric Shaver S200 Gray sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.