Caracteristici generale
| Seria | Bruno |
| Lățime | 40 cm |
| Înălțime | 120 cm |
| Material carcasa | PAL |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.01 kg |
| Producător | Ambianta |
| Cod EAN | 4842115020490 |
Specificațiile și imaginile produsului Oglindă Ambianta Bruno 400x1200mm Grafit sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.