| Tip | motocultivatoare |
| Puterea motorului | 4000 W |
| Cai putere | 7 hp |
| Volume motorului | 296 cm³ |
| Volumul rezervorului de benzina | 3.5 l |
| Combustibil | diesel |
| Motor | 4-timpi |
| Freza in set | da |
| Lățime de prelucrare | 1050 mm |
| Adâncime de prelucrare | 200 mm |
| Numărul de viteze | 2 înainte , 1 înapoi |
| Ambreiaj | dințat |
| Plug simplu in set | nu |
| Plug reglabil in set | nu |
| Greutatea | 105 kg |
| Producător | Aerobs |









