Caracteristici generale
| Clasa de exactitate a balanţei | средний (III) |
| Efectul maxim substractiv de tară | 15 kg |
| Capacitatea maximă de cântărire | 6/15 kg |
| Capacitatea minimă de cântărire | 40 g |
| Valoarea diviziunii de verificare (е) | 2/5 g |
| Valoarea diviziunii reale (d) | 2/5 g |
| Lungimea platformei | 330 mm |
| Lățimea platformei | 228 mm |
| Operare de la acumulator | da |
| Greutate | 4 kg |
| În plus | acumulator DC 6V / 4A/ora, operare al bateriei 120 ore |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Alex S&E |
| Cod EAN | 2009997908908 |
Specificațiile și imaginile produsului Cântar de comerț Alex S&E BSN-6/15D1.3T1-1 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.