Caracteristici generale
| Tip | camioane |
| Tensiune | 12 V |
| Capacitate | 140 Ah |
| Curent de pornire | 760 A |
| Polaritate borne | «3» |
| Construcție | asiatic |
| Lungime | 514 mm |
| Lățime | 189 mm |
| Înălțime | 220 mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Banner |
| Cod EAN | 9005753034693 |
Specificațiile și imaginile produsului Acumulatoar auto Banner Buffalo Bull 640 35 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.