Caracteristici generale
| Tip | de mână |
| Lumina | SMD LED |
| Fluxul luminos | 430 lumen |
| Material | plastic |
| Clasa de securitate | IP-20 |
| Timp de lucru continuu | 1.5 h |
| Timp de încărcare a bateriei | 12 h |
| Temperatura culorii | 9000 K |
| Putere | 10 W |
| Dimensiuni | 135x58 mm |
| Culoare | alb |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Horoz |
| Cod EAN | 8680985545363 |
Specificațiile și imaginile produsului Lanterna Horoz Forlan (084023001001) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.