Caracteristici generale
| Tip | lanternă cu panou solar |
| Destinație | universal |
| Alimentare | acumulator |
| Lumina | COB LED ,
LED |
| Fluxul luminos | 800 lumen |
| Nivelurile de luminozitate | 4 |
| Material | plastic |
| Tip de baterie/acumulator | 4000mAh |
| Timp de încărcare a bateriei | 3.5 h |
| Timp de ardere | 12 h |
| Putere | 10 W |
| Dimensiuni | 140x73x20 mm |
| Greutatea | 190 g |
| Culoare | negru/verde |
| În plus | suport magnetic ,
cârlig de agățat |
Specificațiile și imaginile produsului Lampă de inspecţie JBM 54379 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.