Caracteristici generale
| Alimentare | acumulator |
| Lumina | 3 LED |
| Fluxul luminos | 220 lumen |
| Distanța fluxul luminos | 29 m |
| Material | plastic |
| Clasa de securitate | IP-24 |
| Tip de baterie/acumulator | Lithium-Ion 12 V |
| Timp de lucru continuu | 4 h |
| Greutatea | 0.5 g |
| Culoare | roșu/negru |
| În plus | fara baterie si incarcator |
Specificațiile și imaginile produsului Lampă de inspecţie Milwaukee M12SL-0 (4932430178) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.