| Tip | portabil |
| Destinație | universal |
| Alimentare | acumulator |
| Lumina | COB LED |
| Fluxul luminos | 160 lumen |
| Material | aluminiu |
| Rezistenta la apa | da |
| Clasa de securitate | IPX-4 |
| Număr de baterii | 1 |
| Tip de baterie/acumulator | Lithium-Ion |
| Timp de lucru continuu | 29 h |
| Temperatura culorii | 7000 K |
| Dimensiuni | 216 mm |
| Greutatea | 320 g |
| Culoare | roșu |
| Producător | Milwaukee |









