Caracteristici generale
| Tip | pe frunte |
| Destinație | universal |
| Alimentare | acumulator |
| Lumina | LED |
| Fluxul luminos | 600 lumen |
| Nivelurile de luminozitate | 3 |
| Extra moduri | stroboscop ,
lumină roșie |
| Material | plastic ,
cauciuc |
| Rezistenta la apa | da |
| Funcția Powerbank | da |
| Clasa de securitate | IPX5 |
| Dimensiuni | 40x77x35 mm |
| Greutatea | 85 g |
| Culoare | negru |
| În plus | control fără contact |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea brută | 0.15 kg |
| Producător | Nils |
| Cod EAN | 5907695556681 |
Specificațiile și imaginile produsului Lanterna Nils NC0008 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.