Caracteristici generale
| Tip | pe frunte |
| Destinație | universal |
| Alimentare | acumulator |
| Lumina | 3 LED |
| Fluxul luminos | 350 lumen |
| Nivelurile de luminozitate | 5 |
| Rezistenta la apa | da |
| Clasa de securitate | IPX4 |
| Tip de baterie/acumulator | Li-Ion |
| Temperatura culorii | 6000 K |
| Putere | 8 W |
| Dimensiuni | 300x32 mm |
| Culoare | negru/galben |
Alte informații
| Producător | Orno |
| Cod EAN | 5908254827808 |
Specificațiile și imaginile produsului Lanterna Orno LT10 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.