Caracteristici generale
| Tip | de mână |
| Destinație | universal |
| Alimentare | acumulator |
| Lumina | LED |
| Fluxul luminos | 100 lumen |
| Nivelurile de luminozitate | 7 |
| Material | plastic |
| Indicator baterie | da |
| Tip de baterie/acumulator | 4000mAh |
| Temperatura culorii | 5000 K |
| Putere | 10 W |
| Dimensiuni | 230х200 mm |
| Culoare | verde |
Alte informații
| Producător | Orno |
| Cod EAN | 5908254816062 |
Specificațiile și imaginile produsului Lanterna Orno LT3 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.