Caracteristici generale
| Tip | de mână |
| Destinație | universal |
| Alimentare | baterii |
| Lumina | 1 LED |
| Fluxul luminos | 60 lumen |
| Distanța fluxul luminos | 30 m |
| Nivelurile de luminozitate | 5 |
| Material | aluminiu |
| Număr de baterii | 3 |
| Tip de baterie/acumulator | AAA |
| Putere | 1 W |
| Dimensiuni | 155x90x35 mm |
| Greutatea | 60 g |
| Culoare | negru |
Alte informații
| Producător | Orno |
| Cod EAN | 5908254817373 |
Specificațiile și imaginile produsului Lanterna Orno LT4 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.